خدمات

اگر در تدارک راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید و یا می خواهید از طریق اینترنت خدمات و کالای خود را به سایرین معرفی نمایید با کارشناسان سایت تماس حاصل نمایید تا در این مسیر همیار شما باشیم.
برخی از خدماتی که می توانیم به شما ارائه کنیم به شرح زیر می باشد:

مشاوره کسب و کار الکترونیک

ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه راه اندازی و توسعه انواع کسب و کارهای الکترونیک و شتاب بخشیدن به رشد آن در مسیر درست توسعه برند به تمامی صاحبان کسب و کار.

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

اینترنت برندینگ، تدوین و اجرای انواع کمپین های تبلیغات اینترنتی، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو SEO، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویدئویی، بازاریابی از طریق ایمیل، طراحی وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا، طراحی اپلیکیشن های موبایل App و…

طراحی و ایده پردازی گرافیک

طراحی و تعریف هویت بصری سازمانی، طراحی آرام، طراحی مجموعه اوراق اداری، طراحی کاتالوگ، طراحی کارکتر، طراحی اینفو گرافیک، طراحی بسته بندی محصولات، طراحی تابلو های تبلیغاتی، طراحی گرافیک جلد مجلات و كتب، عکاسی و تصویرسازی، صفحه آرایی، تولید نرم افزارهای مالتی مدیا و …

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست اولیه خود را به کارشناسان سایت ارسال کنید تا جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس بگیرند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به " مدیر24" می باشد. استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام "مدیر24 " بلامانع می باشد. این سایت در زمینه آموزش برندسازی و بازاریابی فعالیت می‌کند.